| Diana1656 a întrebat:

Hei.Am bagat din greseala o pereche de blugi negri la masina de spalat si cand i-am scos au iesit cu niste pete rosii pe ei.Am incercat sa scot pata cu vanish dar nu a iesit in totalitate se mai vede.Imi puteti da un sfat? Ce as mai putea incerca?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, ori îi duci la nufarul unde au ei solutii speciale pentru a scoate petele, ori îi arunci.

| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa ii mai speli de cateva ori, si probabil cu timpul o sa se ia. De la o spalare nu se ia orice din prima, incearca sa ii speli de mai multe ori, si o sa iasa pata.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Nu e pata. Au fost rosii si apoi vopsiti. S-a dus vopseaua neagra unde nu a prins bine. Ar fi iesit oricum, nu numai la masina. Calitate proasta la pret maxim.