| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Hei! Îmi puteți spune și mie rapid ce farmece se fac pe ciorapi/dresuri?
Mama mea a primit de la soacra ei dresuri. Aceasta îi făcea mereu farmece. Vrem sa știm de ce a primit cadoul asta laughing
Dar, i-a dat și cafea. Asta ce mai înseamnă?

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Asa ceva nu exista. doar autosugestia poate genera o asociere intre situatii din viata si presupusele farmece. persistind in aceasta credinta in farmece se instaleaza autohipnoza mistica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa poarte dresurile ca sa fie eleganta si sa bea cafea sa fie binedispusa, odihnita.Asta inseamna.Nu toate aberatiile care le crezi tu.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Maică-ta o sa se îmbolnăvească de Voodoo.

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Nu exista farmece copilas. Nici fantome / dumnezeu si alte prostii. Intelegeti si voi o data sau trebuie sa va scriu pe o piatra?

| Dedeandruska12 a răspuns:

Dacă au farmece e cel mai bine sa îi arzi. Fa asta