| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare(va rog sa nu radeti), acum cateva zile am fost la bunici in vacanta si am fost la un prieten si am intrat in grajdi sa ii vad caii(am stat 5 secunde), si de atunci am mirosul de grajdi in geaca.....Cum as putea sa scot mirosul ca de 3 zile ma chinui, dar vreau sa il scot fara sa spal geaca.Va rog, dau funda...

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu miroase nimic. Schimba-ti deodorantul. Poate el iti da impresia asta.

| lpavel a răspuns:

Nu ai nici un miros ai probleme la masarda laughing

| Radu994 a răspuns (pentru lpavel):

Miroase a vaca, sincer.

| lpavel a răspuns (pentru Radu994):

Stai ma calm ca nu are cum sa miroase dupa 5 secunde! Vezi poate ti-a pus niste rahat de vaca prin buzunare sau te-a manjit in vreun loc pe haine, altfel nu are cum sa miroase daca nu-ti imaginezi tu cumva... Ca sa-ti intre mirosul in haine trebuie sa stai acolo toata ziua, tu ai stat 5 sec. si gata crezi sa deja mirosi? Gandeste si tu putin daca ai minte... laughing

| Radu994 a răspuns (pentru lpavel):

Nu stiu ce sa zic, am cerut un sfat de scos mirosul, poate ca nu esti nici tu de la tara, nu miroase tare dar se simte si eu sunt genul de om care nu imi place sa fiu muldar sau alte chestii!

| darrio2007 a răspuns (pentru Radu994):

Miroase a vaca dar in grajd erau cai. Cool!

| Andwta a răspuns:

Tre ' sa o speli, ai incercat sa o lasi afara sa se aeriseasca?

| Vanishgold a răspuns:

laughing de ce nu vrei sa speli geaca? Baga-ti nasul în borcanul cu cafea și poate îți trece că e posibil să ți se pară doar că miroase laughing
*(a băga nasul în cafea înseamnă să inspiri mirosul ăla nu să tragi cafea pe nas) *

| Alina_Liana_1999 a răspuns:

Se scrie grajd rolling on the floor)
Si chill, asa e intr-un grajd de cai, crede-ma. Ai incercat sa iti speli geaca? rolling on the floor)

| Alina_Liana_1999 a răspuns:

Daca nu o speli nu prea ai cum sa ii scoti mirosul. Dar incearca sa o lasi la aerisit

| Radu994 a răspuns (pentru Alina_Liana_1999):

Mersi(cred) si gra