| Foci a întrebat:

Hei TPU. Stie cineva de ce Mc si KFC nu livreaza in Popesti Leordeni? Distanta nu e atat de mare, multe restaurante din zona livreaza. Stiti vreo modalitate de a comanda?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Toate restaurantele au o raza de livrare, practic o distanta maxima
iar kfc si mucidonalds sunt DEPARTE, cele mai apropiate sunt in piata sudului, deci, implicit o statie de metrou pana incepe popestii aia, iar apoi popestii aia sunt mari... RAU

eu am un prieten care sta pe strada orastie si nu i se livreaza de la anumite restaurante, inclusiv mc si kfc, iar eu am vazut cum un restaurant imi livra, iar dupa o luna a disparut din raza mea pe tazz, deci mai depinde si de cat sunt de disperati sa vanda, daca se comanda in draci, or sa incerce sa livreze pe o raza mai mica, ca sa mearga mai repede

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Rasiști bro -_-

| andreierdna91 a răspuns:

Pe glovo ai optiunea "orice" cred ca te poti folosi de optiunea aia sa le scrii ce vrei si de unde, doar ca vei plati mai mult la livrare.