| alexiaolaru09 a întrebat:

Ziua mea e peste doua saptamani e ziua mea. Ma tot gandesc la tort. Fac 14 ani. As vrea sa am un tort care sa ma reprezinte: imi place mult sa creez haine si sa desenez, iubesc Parisul, culorile mele preferate sunt mov si albastru inchis. Pls dati-mi idei! Cum ar trebui sa arate?

5 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Un tort cu culorile curcubeului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana atunci ai timp sa te decizi. important e sa fie delicios si sa fie o zi cat mai reusita si distractiva chiar memorabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la o cofetarie care face torturi la comanda sa ceri sfaturi in crearea unui tort care sa te reprezinte.Cei de acolo te vor ajuta sa ai tortul mult visat.Iti doresc multi ani fericiti, sanatate si multe bucurii anticipat.

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Doar o idee, Sa aiba un desen in relief cu chipul tau suprapus peste corpul lui Napoleon.Asta mi-a venit.

| nushcenumeoriginal a răspuns:

Daca ai facut tu 14 ani nu e a 8 a minune a lumii stai calm.