| deea4u a întrebat:

Hei vreau si eu retete de mancare si prajituri pentru craciun voi ce gatiti?

3 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Sarmale, Racitura, Salata boeuf, friptura cu cartofi prajiti, tort, pandispan, cozonac, chec

| ancutsa410 a răspuns:

In fiecare an de craciun fac clatite cu carne:Xiar restu.ma mai inspir de pe net.prajituri? hmmm ceva amandina, tort thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de craciu fac un tort.
ingrediente:blat de tort si crema. dupa preferinte se poate adauga fructe...si toping pe deasupra.
la mancare nu prea stiu ce sa fac. cred ca friptura cu cartofi.salata de pui, un platou cu diferite lucruri etc.
spor la treaba.