| AndreeaTomlinson a întrebat:

Heii, se apropie ziua prietenei mele si vreau sa ii organizez o petrecere surpriza. Imi spune si mie cineva niste idei de mancaruri? Avem petrecere pe seara in pijama si doarme la mine, mai pe seara vrem sa ne uitam la un film de groaza. Ce ziceti, ar merge niste : cartofi prajiti sau pizza sau spaghete sau tort de clatite sau prajitura sau sandwich'uri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,ar merge.
Te poti inspira si de-aici,
http://www.laurasava.ro/
Te pup!

| Emma4ang3l a răspuns:

Buna, fiind seara este recomandat sa nu mananci mancaruri grele ca pizza sau tort, asta daca nu vreti sa va ingrasati sau sa vi se faca rau dupa. Va recomand niste mici sandwichuri cu rosii sau castraveti pe langa o felie de ceva mezel, fie carne sau cascaval sau telemea. Pica mult mai bine. Puteti cumpara, dar in cantitati reduse ceva chipsuri sau popcorn pentru film, iar ca desert va recomand tartele cu fructe sunt usoare si se digera repede. Ca suc recomndat cele fara acid altfel va balonati, gen grannini sau prigat etc.
Sper ca ti-am fost de folos. Petrecere frumoasa!