| BellaMarie a întrebat:

Heii TPU!
In magazinele LIDL se gasesc torturi? happy.
Nu am fost niciodata si nu stiu.

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Si totusi, se gasesc.
Te duci la frigidere, acolo unde au produsele semipreparate sau preparate si congelate. Gasesti tort congelat, in cutie de carton. De regula e unul simplu si nu foarte sanatos, Schwarzwalder Kirsch-Torte sau Mousse au Chocolat Torte.

| alexs99 a răspuns:

Nu,in magazinele LIDL nu se gasesc torturi.

| Mymiii a răspuns:

Torturi de inghetata, da! Dar in magazinul LIDL unde am fost eu nu am gasit torturi pentru o zi de nastere sau pentru un eveniment de acest fel.

| Rmonster a răspuns:

Nu nu sunt torturi. Poti incerca la o cofetarie si iti face pe comanda exact asa cum vrei. Sper ca te-am ajutat

| carmina93 a răspuns:

Nu nu se gasesc dar depinde ce torturi se gasec doar torturi de inghetata incearca la lumea torturilor sau in magazine cu torturi cofetari sunt multe locuri in care poti gasi torturi incearca