| AlexisAlexx a întrebat:

Hey ~! Cu ce se mananca mierea? Adica cu ce as putea sa o mananc? FUNDAAAAAAA! big grin

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

In principiu cu lingurita, o poti pune pe paine prajita sau pe gogosi, cu cereale.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu lingurita pe paine prajita.Este sanatos.

| mona a răspuns:

Cu unt sau margarina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o lingură, dar poţi să încerci şi cu o furculiţă dacă vrei.

| Kriss96 a răspuns:

Eu o mananc pe paine cu unt. Si amestec untul cu mierea cand am chef sa ma joc laughing Iese foarte bun! Si se diminueaza din dulceata aia criminala a mierii care te taie la stomac.

| Weedier a răspuns:

Cu pâine. straight face
Pa, pa.

| Lisa01 a răspuns:

Cu paine prajita cu unt sau margarina si lapticbig grin

| Lisa01 a răspuns:

Iei o lingurita si o aplici pe o felie de paine prajita cu unt, alaturi de o cana cu ceai.

| LastKisss a răspuns:

Cu unt, margarina, paine prajita, cereale sau nuci big grin

| EuDeeu a răspuns:

O poti servi cu paine si margarina, in loc de dulceata, sau o poti folosi in loc de zahar pentru a indulci cafeaua, ceaiul, etc! Pofta buna!

| AdelinaIoana14 a răspuns:

Cu capsuni, cu paine, cu nuci, cu cereale, cu de toate happy. Gandeste-te la ce-ti place tie si vezi daca o poti combina cu miere happy

| Marco55 a răspuns:

Pui miere in lapte, in ceai, pe paine prajita sau normla, la mic dejun sanatos si in iaurt.

| muhammad a răspuns:

Cu paine sau cu cereale