| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt la facultate și aș dori să îmi dați și mie niște idei de rețete ușoare și ieftine. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FaraNume1245 a răspuns:

Eu mănânc multe chestii congelate: legume (porumb, morcov, mazăre verde), pizza, pește (somon, eglefin), Yorkshire pudding. Mănânc destul de des pește (prăjit sau copt) și creveți (prăjiți). Carnea o poți combina cu paste, legume (ador pește cu broccoli și brânză), cartofi, etc. Ai nevoie de puțină creativitate doar.

Dacă vrei rețete de alcool, n-am.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Retete de ce? mancare, medicatie, droguri, amestec bauturi alcoolice sau non alcoolice? Fii mai explicita!

| anonimus111111 a răspuns (pentru Violleta2022):

Parca nu se înțelegea

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonimus111111):

Ce sa se inteleaga?
Cum putem noi stii, ce gandesti tu, daca ti-e lene sa vorbesti clar si sa spui concis intr-o fraza simpla, ce anume doresti?!

| cosmin1324 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=YU8gDh4DN4E daca vrei ceva usor si ieftin :)