Întrebare recomandată | Maria1300 a întrebat:

Am 13 ani si sunt o mare fana a cerealelor cu lapte(mananc aproape in fiecare dimineata). Deocamdata,consum Nestle Cookie Crisp,insa mi-as dori o varianta cu mai putin zahar. Nestle Cheerios sunt o varianta mai buna? Nu stiu foarte multe brand-uri si consum de mult timp Nestle,asa ca ma gandeam sa continui tot asa. Daca aveti alte idei,va rog sa imi spuneti. Si sa nu fie nici super scumpe(gen granola chiar nu imi permit la cat de des mananc ) happy Mersi, fara raspunsuri nefolositoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,după părerea mea poţi să încerci să consumi cereale Start cocoa balls. Eu de astea mănânc dimineaţa şi îmi plac. Pa. happy

| Maria1300 explică (pentru anonim_4396):

Unde le poti gasi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maria1300):

Ele se produc în Ucraina. Eu trăiesc în Moldova şi aici se găsesc, cred că se găsesc şi pe la voi în Market-uri.

| Maria1300 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!