| onixu a întrebat:

azi mi s-a facut pofta de (fasole batuta cu mamaliguta) intrebarea e urmatorea credeti ca ingrasa tare? aceasta combinatie. fasole batuta fara ulei.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar o mancare sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce tocmai ai pus'o la categoria religie?rolling on the floor
Nu, nu ingrasa. happy
Mi'ai facut si mie pofta, dar nu am fasole crying

| eXtremeAdy a răspuns:

Nu ingrasa, dar este grea la stomac, e bine sa consumi si lichide ceva mai multe cand mananci mancaruri grele.

| Dumitru_Adriana_1981 a răspuns:

Iti recomand un preparat delicios si mult mai sanatos decat sugestia ta.
calatorii-culinare-adina.blogspot.ro/2014/03/pasta-de-naut-cu-rosii-uscate.html