| andMM123 a întrebat:

in scoala altfel trebuie sa facem mancare la scoala si n-am nici o idee. Poate ma ajutati voi(app sa nu trebuiasca foc)

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Salate, sandwichuri.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu ai decat sa faci salata de rosii cu castraveti, branza telemea, ardei capia, ceapa, ulei, sare si piper, cateva msline negre.

| anonimg a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Si sa aduca si paine, castron si furculita/lingura. happy Si sare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foi Gras. Pe scurt pui pateu pe paine. Uita-te pe net cum se face.

| anonimaalee29 a răspuns:

Sendvisuri laughing cea mai buna mancare. Si salata de fructe ca desert.

| Logann a răspuns:

Omleta cu cartofi prajiti.

| KorePandorica a răspuns:

Salată de fructe

| andMM123 explică:

Altceva ca salate fac alte clase si sandviciuri

| ppicopp a răspuns:

Salut! Poți face tiramisu nu necesita foc nu mai dacă e să vi cu cafeaua făcută de acasa, poti sa faci si salată cred ca că este cea mai simplă! Fundă?