| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! Stiti daca la biscuitii Tempo de Lala band, pachetele mari sunt doar cu vanilie sau ciocolata sau sunt si cu rom si aroma dragostei? Eu nu am gasit decat cu ciocolata si vanilie.
Funda :*
p.s.Stiu ca nu am ales bine categoria dar n-am stiut ce sa pun, scuze

Răspuns Câştigător
| Deyutza9919 a răspuns:

Numai cu ciocolata si vanilie este, si nu cred ca este cu aroma dragostei.Da la cateva pachetele mari este cu ciocolata si vanilie.Dar nu stiu unde. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Deyutza9919):

Nu stiu de ce nu pot sa-ti dau funda.sa n u te superi pe mine, dar nu cred ca pot sa ti-o dau pentru ca butonul cu "declara raspunsul castigator"nu este si in dreptul raspunsului tau

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Numai cu ciocolată şi vanilie sunt.
Te pup!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Sunt doar cu ciocolata si vanilie, eu imi iau doar din astia!