| CyberDune28 a întrebat:

Ies bine cartofii la Air Fryier? Ce mai poti sa gatesti la el? Orez se poate? E asa bun cum se zice? Restaurantele de ce nu-l folosesc?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un om infometat, care n-a mancat de o saptamana, poate il apreciaza (dar nu-i sigur).
Mai bine mananci fan cosit, ca e mai ieftin. big grin

| cristi202 a răspuns:

Mie si sotiei ni se par aiurea, par mai uscati decat in alte moduri. La pui la fel. De cand l-a incercat, sotia zice ca Am Fost Frayeri ca l-am luat. happy

| Wr3nch a răspuns:

E o fripteuza cu aer, o folosesti pentru prajit si rumenit.

In restaurante nu il folosesc ca nu se renteaza, poti face maxim 3 sau 4 porții

| mastadont a răspuns:

Am avut și eu unul dar l-am returnat după prima porție de cartofi prăjiți. Aveau un gust aiurea de zici că erau fierți nu prăjiți. Mi-am cumpărat imediat un fryer pe ulei și nu regret nimic, o viață avem, măcar să mâncăm niște cartofi prăjiți cum trebuie happy