| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc sa cumpar pentru revelion un tort deosebit. nu prea m a incantat niciun tort de la cofetariile astea bucurestene nefeli, agapitos, anapan. ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Gasesti torturi foare bune in Auchan si Kaufland.Mai poti incerca la Tip-Top au tot felul de torturi si poti da comanda.

kratos
| kratos a răspuns:

Pai alea sunt cofetarii? Eu stiu ca cea mai buna din bucuresti este Maria :D!
http://www.metropedia.ro/locatii/bucuresti/cofetaria-maria/

| viotm a răspuns:

Diplomat e cel mai bun sau cu caramel e delicios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce spuneti de Cofetaria Unique sau Pasticceria Giuseppina?

| shirin71 a răspuns:

Eu fac torturi delicioase la preturi foarte bune. Daca esti interesata contacteaza-ma la adresa de e-mail:serena_478@yahoo.com