| ANDREi1355d a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva daca e ceva aplicație sau ceva când bag o parola sa mi se salveze undeva fara sa dau eu salvare? Cum ar fi pe Instagram gen daca o persoana vrea sa se logheze de pe telefonul meu sa se salveze parola de conectare

1 răspuns:
| ioanatbby a răspuns:

Daca cineva se logheaza pe un cont de pe telefonul tau si apasa "salveaza parola" tu te vei mai putea loga la contul respectiv fara sa mai introduci parola inca o data, dar daca nu, atunci nu vei putea.