| liliana_ciorbea a întrebat:

In afara de cascaval, ce fel de branza as mai putea folosi la o omleta?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Este una dintre combinațiile pe care nutriționiștii ne recomandă să le evităm. Ouăle combinate cu brânză sunt la fel de periculoase ca și slănina cu ceapă. Deși sunt combinații după care toți tânjim, medicii ne spun ce consecințe au asupra organismului.

În omletă trebuie să punem întotdeaună legume, nu brânzeturi pentru a putea evita problemele de sănătate care pot apărea.

| LapticMamic a răspuns:

Branza de la penis, este un condiment foarte sanatos pentru ficat si are un gust destul de placut ( stiu din propria experienta ), o textura moale si catifelata, recomand daca esti pasionat de branzeturi si iti doresti sa incerci ceva nou.