| alexx102428 a întrebat:

În ce județe nu se fac mâine cursuri?

13 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti lista judetelor in link-ul : http://stirileprotv.ro/......ilfov.html

| minrest a răspuns:

Bucuresti si Ilfov.

| FaraNumePls a răspuns:

Cursurile şcolare sunt suspendate integral, marţi, în Bucureşti şi în 12 judeţe, respectiv Argeş, Călăraşi, Constanţa, Galaţi, Ialomiţa, Iaşi, Ilfov, Mehedinţi, Prahova, Tulcea, Vâlcea şi Vrancea, şi parţial în Buzău, Giurgiu, Brăila, Bacău, Botoşani, Dâmboviţa şi Vaslui, potrivit Ministerului Educaţiei.

| NAT0 a răspuns:

La mine nu se fac, hăh, tzeapă, nai mai loat tzeapă? Fortza steaua, hey, hey, hey.
București, Argeş, Călăraşi, Constanţa, Galaţi, Ialomiţa, Iaşi, Ilfov, Mehedinţi, Prahova, Tulcea, Vâlcea şi Vrancea, şi parţial în Buzău, Giurgiu, Brăila, Bacău, Botoşani, Dâmboviţa şi Vaslui.
În astea e liber, deci m-am dat de gol, huh. Sunt de pe undeva de mai sus, sau nu.

| IoanaIonuca a răspuns:

"Cursurile şcolare sunt suspendate integral, marţi, în Bucureşti şi în 12 judeţe, respectiv Argeş, Călăraşi, Constanţa, Galaţi, Ialomiţa, Iaşi, Ilfov, Mehedinţi, Prahova, Tulcea, Vâlcea şi Vrancea, şi parţial în Buzău, Giurgiu, Brăila, Bacău, Botoşani, Dâmboviţa şi Vaslui, potrivit Ministerului Educaţiei. Inspectoratele şcolare judeţene vor decide, pe parcursul zilei de luni, dacă unităţile de învăţământ pot funcţiona sau nu la parametrii normali, putând fi decisă, în funcţie de starea vremii, închiderea altor şcoli în afara celor din judeţele unde s-a luat deja această decizie."

| acidelic a răspuns:

Ilfov si Bucuresti, Luni si marti. Probabil si miercuri nu se stie inca, anyway se va anunta maine dimineata

| andreit05 a răspuns:

Ai aici lista completa a judetelor
http://stirileprotv.ro/......ilfov.html

| itisnotimportant a răspuns:

Luni, 9 ianuarie: Brăila, Vaslui, Dolj, Suceava, Giurgiu, Teleorman, Botoșani, Buzău, Ilfov, Ialomița, Călărași, Constanța, Vrancea, Tulcea și Municipiul București
Marți, 10 ianuarie: Brăila, Dolj, Suceava, Botoșani, Buzău, Ialomița, lfov, Constanța, Vrancea și Municipiul București

| aleku22 a răspuns:

Ilfov pana joi

| aditu200 a răspuns:

Doar ilfov din cate am vazut.

| aditu200 a răspuns:

In ilfov

| Z0rr0 a răspuns:

Vaslui