| Aoxkajcjw a întrebat:

In ultimul timp transpir foarte mult ..nu stiti un deodorant pentru asta? Eu folosesc rexona cobalt sau invizibile ice, nu stiu cum sunt decente dar dupa ce ma plimb putin cu prietenii si incep sa transpir deja se cam duce.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Folosesti varianta spray? foloseste varianta solida, alea tin mult mai bine

| WhiteLife a răspuns:

Buna! Cel mai bine este sa mergi la un doctor dermatolog. Transpirația este buna pentru corp, ce e rău este blocarea ei. Poți căuta pe net despre hiperhidroza. Și eu am așa probleme și folosesc Odaban, cim scrie mai sus, deși nu e deloc sanatos. Daca nu găsești o alta soluție, poți să incerci. Deși e așa scump, o sticluță tine și un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun ce folosesti tu. Transpiratia e un proces normal dar e de obicei inodora. Daca miroase ai probleme de sanatate si trebuie sa vorbesti cu un endocrinolog. Intreaba la farmacie mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu transpir foarte mult. am incercat ogramada de antiperspirante care nu erau eficiente
singuru care m-a ajutat este odaban costa in jur de 90 de lei si il gasesti la unele farmacii.

| InteractiV a răspuns:

Invisible for black and white folosesc de ceva timp si nu am probleme, unu la mana, nu imi patez tricourile iar 2 la mana mirosul persista foarte mult chiar si daca transpiri. Ti-l recomand.

| Mad1 a răspuns:

Foloseste deodorant xa sapunelu de la lady speed stick mie mi se par cele mai misto