| anonim_4396 a întrebat:

In vara lui 2020 am inceput sa am gândaci d-aia negri mari de apa de merg foarte repede cumva. Și aveam așa multi că omoram 1-2 in fiecare seara. Asta pentru că doar 1-2 ajungeau noaptea la mine in camera. Și acum desi e încă frig am văzut iar 1. Sa zicem că mă cam sperie insectele in general. Și vara a fost horror. In fiecare noapte verificam de gandaci. Nu cred că e normal sa ai atatia gândaci. Oare o să se intample și vara asta? Cum fac sa evit asta? Stau la bloc.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Încearcă să vezi de unde vin(de obicei de la baie) și dă cu otrava.