| Urlea_Roberta_2000 a întrebat:

Intr-un apartament/garsoniera, ce e mai avantajos pentru incalzirea incaperilor? lemne, aeroterma sau un calorifer electric?

Răspuns Câştigător
| francut a răspuns:

Dintre cele intrebate de tine, caloriferul electric.
Lemnele, unde le tii? Apoi, am vazut la stiri ca deja nu se prea gasesc, ca primarii din sate fac liste dinainte si tot dau mai putin cantitativ desi sunt tot mai scumpe.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pompele de caldura dar necesita o investitie initiala, mare. apoi lemnele dar sunt incomode si pretul este in crestere. Si apoi gazul. Cel mai scump este incalzirea electrica. Daca stai la casa se poate face incalzire solara dar si aia necesita investitie initiala mare.