| Vectra1 a întrebat:

La storcator pot sa fac un shake cu iaurt,lapte,banane, prafuri proteice, fulgi de ovaz? DAu funda! ( toata lumea am vazut ca face la blender, si ziceam sa nu dau banii pe blender daca merge si la storcator )

Răspuns Câştigător
| Mihaelablabla a răspuns:

Nu ai cum. In schimb, poti sa faci la robotul de bucatarie, doar ca e mai mare si iti ia mai mult timp sa cureti.

4 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, storcatorul extrage sucul din fructe si atat: din iaurt o sa-ti iasa doar zerul, din banane nu o sa iasa mare lucru iar prafurile si fulgii de ovaz cu siguranta o sa-l infunde. Ai nevoie de blander sau robot de bucatarie pentru a face shake-uri.

| popa07ady a răspuns:

Este clar ca nu poti folosi decat un blender.

| Sebi8282 a răspuns:

Am incercat la storcator dar nu iese deloc ca la blender. Nu se omogenizează la fel si nu o sa aiba aceeasi structura shakeul. Va fi mai mult un terci. Funda?