| raducristian1 a întrebat:

Mai demult erau niste biscuiti cu spuma in interior, inveliti in ciocolata. Cine stie cum se numeau? Erau 3 biscuiti intr-un ambalaj din carton. Imi amintesc ca numele era ceva gen "pepico" ( nu pepito ). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Https://imgur.com/a/A3CtzEz
Popciok!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imi placeau aiaaaaa, aaaaahhh

| Elery a răspuns:

Pepito erau biscuiți obișnuiți precum Tempo și Oreo.
Cei de care vobești nu cred că mai sunt pe piață. Sau chiar dacă sunt, sunt la fel de rari ca ciocolata Africana. Nu le știu numele în română dar în engleză se numesc Mallomars Cookies.

| Camelia_Carstea_1974 a răspuns:

Se numesc popciok acum