| Zefiraalbastra a întrebat:

Mai sunt femei pe aici care au asistat la tăierea porcului?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, am asistat de foarte multe ori la taierea porcului si intotdeauna a fost taiat pe burta!
Nu m-am putut uita niciodata cand l-au injunghiat la gat, dar intotdaeuna am iesit din casa cu mama si surorile cand barbatii taiau animalul pe burta si ii scoteau organele interne sa ni le dea, apoi transau ei porcul.

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca suntem destui adulti pe forum, care am asistat in trecut la taierea porcului.

| Zefiraalbastra explică (pentru Violleta2022):

Dar ați asistat și la injunghierea porcului?

| Zefiraalbastra explică (pentru Violleta2022):

Violeta! Cum ați desfăcut porcul? Pe burtă sau pe spate?

| Zefiraalbastra explică (pentru Violleta2022):

Nu v-a fost scârbă să curățați matele porcului? Știu ca este neplăcut la miros!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zefiraalbastra):

Matele le-au curatat si spalat barbatii, afara.

| Zefiraalbastra explică (pentru Violleta2022):

Foarte bine că l-au tranșat pe burtă! Măcar v-au dat bărbații de lucru la curățat intestinele!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zefiraalbastra):

Citeste tot mesajul cu atentie, fiindca am scris clar mai sus: barbatii au transat porcul pe burta si TOT EI au curatat matele (intestinele) porcului!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Zefiraalbastra):

Da, am asistat de foarte multe ori la taierea porcului si intotdeauna a fost taiat pe burta!
Nu m-am putut uita niciodata cand l-au injunghiat la gat, dar intotdaeuna am iesit din casa cu mama si surorile cand barbatii taiau animalul pe burta si ii scoteau organele interne sa ni le dea, apoi transau ei porcul.

| haileewatson a răspuns:

Scarbos

| AndreeaWTS a răspuns:

De ce femei?
Detaliile pe care le doresti tu ti le poate da si un barbat. Sau ne folosesti ca să-ti satisfaci vreun fetis ciudat?

| lupulsugar69 a răspuns:

Da si nu a fost placut

| Zefiraalbastra explică (pentru lupulsugar69):

Toți știm că este neplăcut să vezi când îl înjunghie! Ăstea sunt tradițiile!

| Zefiraalbastra explică:

Fetelor! Ați tăiat careva porcul zilele astea?

| AnnaV a răspuns:

Da, și la tăieri de găini, iepuri, miei. Nu e plăcut, dar nu am nici un fel de știu eu frica.

| Zefiraalbastra explică (pentru AnnaV):

AnnaV! Ai asistat și la injunghierea porcului?

| AnnaV a răspuns (pentru Zefiraalbastra):

Da

| Zefiraalbastra explică (pentru AnnaV):

V-a guitat mult la injunghiere? Niciodată nu am văzut de aproape injunghierea și nu știu exact ce se taie ca să nu se chinuie prea mult!

| iisus505 a răspuns:

Da