| AnaMaarriiaa a întrebat:

Mămăliga îngrașă in cantități medii (200-300g) pe zi? Vreau doar să răspundă cei care chiar știu asta, nu din auzite.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, este mult mai sanatoasa ca painea

| AnaMaarriiaa explică (pentru RAY):

Consum zilnic mămăligă, am auzit ca este mai buna decât pâinea, și cu un număr destul de scăzut de calorii. De asta am întrebat, ma gândeam ca dacă e consumata zilnic ( simpla și necombinata țin sa menționez ), îngrașă.

| RAY a răspuns (pentru AnaMaarriiaa):

Nu,nu ingrasa

| RAY a răspuns (pentru AnaMaarriiaa):

Organismul uman are capacitatea a pune STOP cand esti satul, e omul a pacalit asta prin zahar, mancari cu gust sare, grasimi, mancari de proasta calitate, daca manci mancare de calitate inalta nu o sa ai probleme

| doctorandus a răspuns:

Caloriile in plus ingrasa.