| Lvc2000 a întrebat:

Mi s-a aprins acum câteva minute martorul de la baterie..masina încă merge, sunt la benzinarie...ma grăbesc. Ce trebuie sa fac? Ce se intampla? Răspundeți mi repede ca roggggg! AJUTORRRRR
Nu am ales bine categoria, dar nu stiam

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No stai linistit, totul se rezolva, nu trebuie sa te panichezi...
Banuiesc ca nu mai esti in benzinarie acum asteptand dupa un raspuns de la TPU... iti dai seama ca asa ceva trebuie intrebat pe un specialist in domeniu