| anonim_4396 a întrebat:

Mie foame de unde pot sa primesc mancare gratis sa fie livrata la mine acasa pe gratis in satu' lu' ilie?

15 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tantari nu ai care vin gratis?

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am dar ei vor sa ma manance pe mine deci nu

| Alin_Mihai_1999 a răspuns:

Cand o sa se inventeze mancarea gratis sa ma anuntati si pe minelaughing) Dar tu serios ai pus intrebarea asta? adica poti sa te duci la biserica duminica si acolo se imparteste

| anonim_4396 explică (pentru Alin_Mihai_1999):

Vreau sa fie livrata la mine acasa pe gratis!

| Alin_Mihai_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum vrei sa iti fie adusa la nas? preotii au si ei treaba doar n-o sa stea dupa tine laughing))))))))

| anonim_4396 explică (pentru Alin_Mihai_1999):

: )

| Alin_Mihai_1999 a răspuns:

Nu ma serios chiar nu exista asta cu mancarea gratis. uite stii ce poti face? Du-te pe siteurile de mancare(ex. pizza hut) si scrie-le printr-un email ca ai mancat pana acum de la ei si ca nu ti-a placutmancarea de la ei in ultima vreme, poate o sa-ti livreze mancare gratis ca sa iti schimbi parerea, incearca!

| anonim_4396 explică (pentru Alin_Mihai_1999):

Bine deci eu am pus intrebarea asta ca o gluma dar daca chiar merge ce ai zis cu pizza pai atunci iti multumesc pana la dumnezeu : O

| anonim_4396 explică (pentru Alin_Mihai_1999):

Dar cum ar trebui sa scriu email-ul sa nu sunt disperat sau ceva?

| Alin_Mihai_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il scrii de ex: Buna, am comandat in fiecare sapt de la voi, in ultimi nu stiu cati ani, dar in ultimele zile pizza cu nu stiu, pepperoni nu mi-a placut deloc, si dupa aia ar trebui sa iti raspunda cineva

| anonim_4396 explică (pentru Alin_Mihai_1999):

Ok incerc maine si iti dau 25% din profit daca merge.

| Alin_Mihai_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi convinewinking

| Cristi_Istrate_2001 a răspuns:

Dapai du-te la cersit langa o brutarie s_au ceva de genu. Vine mancarea la tine gratis.

| anonim_4396 explică (pentru Cristi_Istrate_2001):

Vreau sa fie livrata la mine acasa pe gratis nu sa muncesc pentru ea ca daca muncesc pentru ea nu mai e "gratis"

| GegeGeorgiana987 a răspuns:

Nu ai cum sa primesti mancare gratis