| Aoxkajcjw a întrebat:

Mie mi rău pe mașină. oare cat timp ar trebui să merg cu mașina sa mi se obișnuiască corpul? acum urmează să mă angajez și sunt nevoit să merg cu autobuzul.

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Unii nu se obisnuiesc niciodata, altii in cateva secunde.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca se invata vreo data. Mie mi-e rau tot timpul daca nu conduc eu.

| WhiteLife a răspuns:

Nu știu dacă se obișnuiește corpul, depinde de fiecare. Mie mi-e rău de multi ani și nu pare că ar trece. Sunt la farmacie mai multe variante de pastile daca vrei sa iei, Emetostop, Emetix, eu le țin în portofel și le am tot timpul la mine in cazul in care am nevoie.

| troleibuz a răspuns:

Nu poti merge cu bicicleta?

| NunuNini a răspuns:

Muta-te in chirie.