| MihaiCernescu a întrebat:

No hei, am un catel de rasa are cam o luna si nu stiu cum sa il fac sa manance granule adica el doar le rontaie si le scuipa cum as pute sa il determin sa manance granule uscate

Răspuns Câştigător
| AnnabellaBB a răspuns:

Momentan hraneste-l cu mancarica umedă dupa treptat ii introduci bobite in alimentatie.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu se ia un caine de la ma-sa inainte de 10-12 saptamani niciodata. Vezi pe google cum o scoti la cap, toturrezi un animal care crezi ca il iubesti.

| MihaiCernescu explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mă distrusule are aproximativ o luna are mai mult de o lună