| Denyyy888999 a întrebat:

Nu prea conteaza in ce context am nevoie de raspuns la asta (cred ca unii vor ghici) cum se sterge markerul permanent de pe usile de la toaletele de la scoala? (HELP)

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Slefuire si re-vopsire.
Sau schimbatul usii.

| danbnz a răspuns:

WD40

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tu ce intelegi prin PERMANENT? Exact, permanent! Vopsesti usa peste, sau razui... poate-poate ai noroc si se duce cu diluant sau alt solvent de genul.

| GPA a răspuns:

Încearcă cu alcool sanitar/alcool izopropilic / clor / soluție cu acetonă.

| Ana7807820 a răspuns:

Scrie cu un marker obisnuit peste cel permanent dupa vezi magia happy