| ramoonaaa a întrebat:

Pot oferi unui băiat o sticla de angelli? Sau se poate spune ca e doar pentru femei? De precizat ca nu e topit după bautură...sau imi puteți da alte idei de băuturi asemănătoare la preț

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți dar mai pune un leu-doi și ia-i o vodka, e mai "masculină"

| Digikey a răspuns:

Eu as prefera sa primesc o sticla de coniac fin sau o sticla de vin sec mai scump.

| Rux2000 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista asta cu "bautură pentru femei și bautură pentru bărbați". Asta depinde de gusturi. Dacă el nu bea de fel, cumpărai ceva ce știi ca o sa bea, ceva ușor ca de ex da Angelli de ce nu?!

| Popa482 a răspuns:

Nu cred că există băuturi de femei sau bărbați, așa că i-o poți oferi.