| Numedeutilizatosiatat a întrebat:

Pot să scap de o aluniță,, ieşită"dacă mă dau cu cremă de gălbenele? Aş vrea să-mi răspundă cineva care a încercat si să îmi spună daca a funcționat sau nu. Nu vreau să îmi spuneți să merg la dermatolog. Vreau doar să-mi răspundeți la întrebare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu.

| AdelinaC a răspuns:

Nu functioneaza. Daca e intr-o zona vizibila de ex pe fata incearca sa o acoperi cu fond de ten

| Adry05 a răspuns:

Logic ca nu laughing) Doamne

| zăGhost a răspuns:

Nu ai cum. Nu am incercat, dar e ilogic sa crezi ca va pica de la galbenele. Alunitele le poti indeparta doar cu ajutorul unui medic.