| PumpkinDoll a întrebat:

Pot sa tai un piept de rata in doua, in caz ca nu pot sa-l mananc pe tot?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Normal că poți.

| PersonajFictiv a răspuns:

Uite un tutorial :
http://m.youtube.com/watch?v=mBuN9T36_zU
Mă rog, nu e o rață și nu e tăiată în două dar te poți inspira.

| Dalmore a răspuns:

Daca vrei sa ramai cu blestemul pieptului de rata dupa tine toata viata treaba ta

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Logic, da.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu, legea spune ca pieptul de rata nu se poate taia si trebuie sa il mananci pe tot. Iar daca nu poti atunci nu mai mananci.

| AndraLavi a răspuns:

Daca tine lama de la cutit, de ce nu?

| PumpkinDoll explică (pentru AndraLavi):

De ce n-ar tine? Ultima oara cand am avut rata nu mi s-a parut asa''dura'', bine...n-am taiat-o cand era cruda rolling on the floor