| Antonia23K a întrebat:

Poti sa mananci putina ciorba de burta DACA esti la dieta?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Depinde ce fel de dietă.
Dacă e un fel de cură de slăbire, poți mânca. Ciorba de burtă nu conține carbohidrați.
Dar fără pâine, bineînțeles.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric NU!
Ori tii dieta stricta, ori te lasi de dieta si manaci ce vrei, ca nu face sens sa mananci ce vrei atunci cand vrei sa slabesti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doar putină o oalălaughing

| Brizbriz a răspuns:

Dai funda cuiva care BATE CAMPII
burta este carne... PE BUNE, moment in care NU, nu e bine deloc sa manaci

| oglindasultanului a răspuns:

Ciorba aia cu otet te ajuta sa slabesti.

Răspuns utilizator avertizat
| Adelinaaa07 a răspuns:

Poti manca orice dar cate putin

| qH4cked a răspuns:

Salut, in primul rand ar fi ok sa clarificam ceva.
Nu o sa slabesti niciodata corect si deloc benefic pentru tine daca faci infometare, incearca doar sa consumi 2000 kcal pe zi, si sa faci sport o ora *cardio de preferat mult*
Nu mai credeti in toate miturile de pe internet si in toate dietele, dietele se dau doar de medici in urma unui control medical, si in urma unei operatii, in rest nu mai va luati dupa orice om de pe internet