| IonutCiobanescu a întrebat:

Recent am achizitionat doi purcei, cand l-am ridicat sa-l duc in cotet, mi-a ramas un miros neplacut pe maini si nu dispare, ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai crezut ca vor avea miros de trandafir?
Te vei obisnui in cateva zile cu acel miros.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimic! O sa treaca spalandu-te. N-am auzit om sa moara de mirosul de porc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să te speli cu detergent de vase iar dacă tot nu a dispărut așteaptă, dispare de la sine.

| LaraClarice a răspuns:

Nu te spală cu clor, îți va afectează pielea.
Folosește detergent de vase, sau pasta de dinți. De obicei neutraliza mirosurile.

| PerasiPeru7 a răspuns:

Da cu o crema de maini daca ai sau spala-te foarte bine pe maini!(cu sapun)

| Gabygabryel34 a răspuns:

Spalate cu clor pe maini