Întrebare recomandată | Vasque a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste mancaruri usoare pentru dimineata.

10 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Clătite, ori pâine prăjită.

| Vlach a răspuns:

Un ou fiert, o clatita daca vrei, o salata, cereale fitnes

| zaratu a răspuns:

Un ou ochi in apa si doua felii cu unt si o cana cu lapte/iaurt

| ShadoWCrist a răspuns:

Omleta sau clatite.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Lapte cu cereale, un sandwich, paine prajita cu unt pe care pui, miere sau dulceata.

| AndreeLolla a răspuns:

Parizer, masline, salata, rosii, castraveti, branza, oua, prajituri, fursecuri, biscuiti, biscuiti cu lapte, salam, sunca, slanina, incearca o farfurie cu parizer, braza, masline, oua, rosii, si paine, e bun big grin sau budinca, iaurt, smantana cu paine, etc...

| 1girl a răspuns:

★Lapte cu cereale
★Clatite
★Fructe
★Paine prajita
★Sandvici
★Paine cu branza, pate, gem
★Suc
Poti manca si niste sticksuri, sau lucruri din astea.

| MariaHouse a răspuns:

Lapte cu cereale, ceai cu paine prajita, oua fierte, ochiuri, lapte cu cacao, salatab de fructe ..etc

| sandasr a răspuns:

Terci cu un ou fiert happy