| hauhau a întrebat:

Sal, rugamintea mea pentru voi este, daca aveti sa imi dati o dieta de 6 mese pe zi pentru cresterea masei musculare si reducerea grasimii, mentionez ca am si niste proteine Whey Protein de la Optimum Nutrition
, si daca stiti cumva si niste suplimente (pastile, "licori" laughing ) care sa ajute la scazutul grasimii din jurul burtii (am 19 ani si lucrez la arhi-cunoscutele patratele happy )

P. S. ridic greutati deci sa nu imi spuneti ca trebuiesc acompaniate de un program serios bla bla ^^'

Multam!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consumă proteine naturale: carne la fiecare masă, ouă.
Nu lua suplimente, te vei distruge după ce te vei lăsa de sport, o să fii un monstru, acele pătrățele se vor transforma în pungi de grăsime.
Alimentația sănătoasă din fructe, legume, carne din pasăre-vită-pește-curcan, ouă, brânzeturi, ceaiuri depurative, sucuri fresh făcute în casă (nu siropuri), cereale și pâine integrală, etc.
Masele ți le organizezi cum vrei.
Pentru început mergi la o sală de forță și un antrenor te va ajuta să arzi grăsimea prin exerciții speciale, efectuate corect să nu apară dureri musculare, de coloană, etc., apoi îți faci exerciții și acasă dacă îți mai cumperi și niște greutăți.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hauhau, incarca sa mananci fructe si legume, sa mananci mult ficat si sa faci mult sport cam 3:45.Nu trebuie sa mananci carne de porc fara paine neagra