| JamesWatson a întrebat:

Salut.
A încercat cineva biscuiți Neo? ( un fel de oreo dar marca proprie de la Lidl).
Semăna la gust cu oreo?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă și tu doi lei și-i ai!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da. Seamana si nu prea. In stilul asta poti sa zici ca si Eugenia/Antonia (varianta ieftina dar chiar mai buna de la LIDL) seamana cu Oreo, doar ca au alta forma si aroma. big grin

| DeathIncarnate a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Care e legatura dintre Eugenie si Oreo?
Tu cumpari doua lucruri diferite atat la textura cat si gust.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Am specificat alta forma si aroma. Era o PARALELA! Greu cu analiza asta de text cand face omul aluzii... P.S. Si mai e o legatura - ambele sunt niste mizerii la suprapret.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu mai vorbi la modul general, inteligentule...ca nu toti au aceeasi opinie ca si tine happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Nu am zis ca toti trebuie' sa aiba aceeasi opinie ca mine. Trebuie sa isi vinda si Colgate, si Fornetti, si Nestle, toate celelalte companii de tot rahatul mizeriile undeva, nu? Faptul ca niste sute de miliarde de muste de pe planeta asta maninca excremente nu le face ceva bun de halit...

| brokxy a răspuns:

Sunt foarte buni cu lapte Neo, Eu am cumparat de multe ori de la Lidl, nu seamana cu oreo pentru ca nu au aceiasi aroma dar intr-un fel tot sunt buni cu lapte laughing