| mstefan27 a întrebat:

Salut,am 18 ani, fumez de 3 ani si fumez 1 pachet jumate de Pall Mall albastru pe zi,vreau să trec pe tigări rulate că am auzit că ies mult mai bine la bani. Cei care rulati, imi puteti cam cat m-ar duce pe lună? Măcar jumătate din banii actuali să-i scadă că mă rupe la salariu.
Fără răspunsuri la modu' :lasă-te de fumat etc, că atunci cand m-am apucat am fost constient de riscuri, deci e un viciu asumat.Si nu vreau să mă las.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Am un amic care rulează țigări și zice că iese cam la jumătate de bani, dar el nu fumează atât de mult ca tine. Daca vrei sa iesi mai ieftin schimba pall mall albastru cu unele mai tari ca sa nu simți nevoia de a fuma atât de des. Fumează Davidoff roșu sau Dunhill negru.

Răspuns utilizator avertizat