| Anonimus696969 a întrebat:

Am baut un shot la un party si nu stiu cum se numeste bautura. Era tare (mai tare ca si votca, Jager, etc). Mi-a zis un prieten ca este si de 72 de grade (mai tare decat ceea ce am baut). Numele suna ceva gen Tritas... Mirosea bine (parca a orbit de copii). Stie Cineva? happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absinth se numeste big grin dupa mine e cel mai smecher, cateva shot-uri si esti muci laughing

| Anonimus696969 explică (pentru anonim_4396):

Am auzit denumirea si nu era asta... Este altceva, ti-am zis cam cu ce seamana denumirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitter poate, daca nu poate fii orice tip de gin.

| Anonimus696969 explică:

Am gasit... era Tatratea, foarte buna bautura. Multumesc!