| Dfghhghu a întrebat:

Am facut grafiti pe sala de sport si directorul scolii m-a pus sa sterg cu diluant. Intrebarea este? Se sterge sau imi puteti spune o metoda rapida de de a sterge? Multumes!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se va sterge greu.
Dar daca nu-l cureti complet si bine, va trebui sa platesti re-zugravirea, care poate costa cat o masina!

Vei invata si tu, cat costa prostia! tongue

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, cu periuta de dinti zic si eu ca e cel mai bine sa cureti

| sierra1 a răspuns:

Dacă dai pe perete cu materialul cu care a fost zugrăvit inițial. Dai peste și gata!

| DaniTDCI a răspuns:

Presupun ca vei curata tot cu periuta de dinti da? sper sa nu se mai duca jos deloc si sa achiti toata zugraveala

| Dfghhghu explică:

Stati linistiti ca nu platesc rezugraveala! Nici nu mi sa mai zis de vreo trei saptamani de el