| RegeleCornet a întrebat:

Am o pereche de tenisi albi, cu interiorul roșu(cea mai proasta afacere laughing ). I am bagat la spalat si bineinteles ca s au decolorat, iar acum au prins o nuanta de roz. Ce pot face? Exista locuri unde se pot curata, vopsi? Exista vopsele care m ar putea ajuta?
Vă multumesc!

2 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Pai si Pantera Roz a avut tenisi la fel ca tine si a patit-o la fel.Ce crezi ca a facut - a cautat vopsea roz permanenta si a vopsit tenisii.Cei care vopsesc haine de piele te pot ajuta cu culorea.

| noname2021 a răspuns:

Eu stiu ca nu ii mai poti repara.