| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, am o pereche de teniși converse negri și ii am de la cineva, ei din negru au o nuanță de decolorare de parca ar fi murdari, i-am spălat cu detergent și nu e de la murdărie.
Îmi puteți spune voi ce aș putea face?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimic, poate sau decolorat sau ia patat cu ceva si numai iese pata cu nimic, de aceea ti a si dat ca a vrut sa i arunce, si tu la rindul tau asta poti face arunca i, numai lua toate vechiturile purtate de altii ca poti lua ciuperci la picioare sau alte bacterii. Pantofii si lucrurile intime chiloti nu se poarta de la unul la celalalt, îi arunci si gata.

| Yuoia a răspuns:

Daca se decoloreaza, prin spalare mai rau faci.
Din ce material sunt? Vopseste-i cu ceva potrivit materialului.

| adpowerx a răspuns:

Salut. incearca cu vopsea de par.