| Dinca_Alex_1906 a întrebat:

am o problema, jucam cs go si am dat rage... si am dat cu palmele in tastaura de la laptop, si s-a facut ecranul gri, pot vedea iconitele de pe desktop, pot intra pe internet doar ca se vede gri, cand il aprind se vede color, cand intru in meniu, e alb-negru, [ASUS] windows 10

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta inseamna sa fii prost.

| AndreiPlays a răspuns:

Pai, in situati asta in care ai dat de Rusi tot ce trebuie sa faci e sa dezinstalezi cs si sa iei un dipslay nou!

| Anonimul699 a răspuns:

Cred ca e de lanplaca video, vezi pe Youtube sau du.l la reparat saaau gatantie, funda?