| Fucker1Yeaah a întrebat:

Salut,am și eu o problemă la mașină de spălat, cand e aproape de a termina programul respectiv îmi dă o eroare E 12, m-am uitat în manual și zice că este vorba de o inundație și că daca o sting și o aprind se rezolva, dar nu funcționează. Cineva poate să îmi explice ce se întâmplă și de ce..sau cum pot rezolva chestia asta? Mulțumesc.

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Dupa cum probabil stii, sunt destul de multi producatori si destul de multe modele de masini de spalat, sansele ca tu sa gasesti rezolvarea aici sunt destul de mici.

Iti pot da un sfat, daca mai este in garantie, apeleaza cu incredere, daca nu, incearca sa gasesti pe cineva care repara, probabil nu o sa fie ceva foarte complicat, pare ca un senzor este de vina.