| Vasi32 a întrebat:

Am un aspirator care pierde din presiune. Ce credeți ca are si cum pot sa-l fac. Mersi!

4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Sa nu fie furtunul de aspiratie fisurat sau taiat daca zici ca pierde presiune, vaccum.

| D3I3 a răspuns:

Am avut și eu problema aceasta. S-a blocat ceva în tubul ăla. Dezasamblează tubul respectiv și vezi dacă are ceva înăuntru.

| al3ks a răspuns:

Curatai filtrele. Are unul unde iese aerul cald. si unul langa sac unde trage aer. happy

| Vasi32 explică:

M-am uitat, furtunul pare in regula. Din cate am observat nu are putere de tragere unde bag furtunul. Are vreo 30 sec după ce schimb sacul.