| Maripapaia a întrebat:

Am un cântar digital pe baterii si cand ma urc pe el apare "Lo"/"L0". Presupun ca înseamnă că bateria e descărcată. Bateria e ca asta : https://www.google.com/......ps?/search
Aveam mai multe baterii pentru el, doar ca nu le mai găsesc. Intrebarea e, pot încărca bateria descărcată? Daca da, cum? Fara a cheltui bani, astfel aș cumpăra altele noi.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu e acumulator, nu o poti incarca. Vezi ca la Lidl au niste acumulatori foarte buni, 4 bucati la 18 RON.