| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie să îi spun mamei că mi s-a stricat laptop-ul fără să îmi facă un scandal cât casa?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi motiv ca e made in china & trebuie sa inteleaga

| darrio2007 a răspuns:

MareluiLord ii este frică de maica-sa?
Jenant!
Spune-i ca trebuie reinstalat Windows.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Vezi si tu nu îi spune cand intră pe ușă obosită de la servici ca atunci te va certa, cand o vezi mai calmă îi spui mamă mi s-a oprit dintr-o data laptopul si nu stiu ce are, dar acum te intreb eu pe tine cum s-a stricat laptopul ce simptome are, se, mai aprinde? Scoate i bateria din el si foloseste-l cu alimentatorul in priză, daca nici asa nu porneste, atunci e un defect pe placă si trebuie dus la servis, ai umblat in el?

| GPA a răspuns:

În ce fel s-a stricat? Descrie problema...

| Delocimportant a răspuns:

Pai daca nu l.ai stricat tu, si stii ca nu ai nicio vina, atunci nu ar trebui sa iti faci griji daca zice ea ceva sau nu. Sau ai jucat fifa pe el, si l.ai borat?

| anonim_4396 explică (pentru Delocimportant):

La fifa orice calculator indiferent de marca are zilele numarate. Cand jucam fifa regulat schimbam perifericele. Si masa pe care tineam calculatorul a avut de suferit.