| AndreiNicolae a întrebat:

De obicei sunt in graba. Nu am timp sa manac la masa de pranz. De obicei incerc sa trec pe la lidl, dar nu stiu ce sa imi iau ca sa mananc ceva repede, dar sa ma tina cateva ore. Nu imi plac ce au ei la Piata Lidl. Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la restaurant

| Adry05 a răspuns:

De acord cu @benimadim sau comanda-ti de pe la localuri care au oferta cu meniul zilei

| ibaal a răspuns:

Sa iti pregatesti ceva de acasa si sa iti iei la munca/scoala pentru pranz. Sunt atatea optiuni,si cutiile alea "lunch box",tin foarte bine mancarea,poti face si un dressing pentru o salata,au recipiente speciale,lingura,cutit,furculita, compartimentate bine, ca sa nu se amestece tot, un piept de pui la gratar, o garnitura... Cauta pe net retete de pranz pentru job si gasesti o tona. Alternative sanatoase si mai ieftine decat porcariile luate pe fuga!winking

| costelo999 a răspuns:

Depinde ce iti place sa mananci. Ca de exemplu eu de dimineata mananc un sandvis de la mega image cu o sana, iar la pranz unde gasesc, de obicei mananc pe la 4 pranzul